EXCEL
Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız
EXCEL KABLO EXCEL HD OM4 MTP FIBRE CASSETTE 12DUPLEX LC-24CORE EXCEL KABLO EXCEL HD OM4 MTP FIBRE CASSETTE 12DUPLEX LC-24CORE
Ürün Adı:
EXCEL KABLO EXCEL HD OM4 MTP FIBRE CASSETTE 12DUPLEX LC-24CORE
Stok Kodu:
SNC128YEXL12R
Ürün Fiyatı
783,00 TL




Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.